Farklı kaynaklardaki verileri kullanarak etkileyici görselleştirmeler ve raporlar oluşturabileceğiniz Microsoft Power BI sayesinde verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Etkili Öngörüler İçin Farklı Kaynakları Kullanın

Raporlama görevleri için oldukça etkileyici özellikler sunan Power BI, farklı departman ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı araçlar sunar. Hesaplama ve raporlama görevlerinin yoğun olarak yürütüldüğü departmanlar, satış bölümleri ve envanter yönetimi gibi alanlar, Power BI platformunun avantajlarından yararlanabilir. Veri kaynaklarına kolayca bağlanılarak platform üzerinden çok daha ayrıntılı ve etkileyici raporlar hazırlanabilir.

Farklı kaynaklardaki verilerin kullanımına imkan tanıyan Power BI, bu sayede çok daha kapsamlı raporlamalar için uygundur. Excel, bulut ve hibrit tabanlı veri depoları gibi kaynaklardan raporlamalar için gerekli olan dokümanlara ulaşılabilir. Elde edilen veriler Power BI’ın gelişmiş araçları sayesinde çok daha etkileyici ve ayrıntılı bir şekilde aktarılabilir.

Dilediğiniz Platformdan Kolayca Erişin

Toplu iş akışı için gelişmiş platform desteği sunan Power BI, görev takımları tarafından koordine şekilde kullanılabilir. Bir kullanıcı tarafından oluşturulan raporlar, diğer takım arkadaşları tarafından takip edilebilir ve düzenlenebilir. Üstelik tüm bu iş akışı farklı platformlar üzerinden eş zamanlı olarak gerçekleştirilebilir. Power BI şu platformlarda kullanılabilir:

  • Power BI desktop masaüstü uygulaması
  • Power BI hizmeti adlı çevrimiçi hizmet olarak yazılım (SaaS)
  • iOS, Android ve Windows cihazlar için mobil Power BI uygulamaları

Geniş platform desteği sayesinde kullanıcılar diledikleri yerden Power BI hizmetine ulaşarak kesintisiz iş akışını kolayca sürdürebilir.

Ayrıntılı Raporlar ile İş Veriminizi Artırın

Geleneksel araç ve uygulamalara kıyasla çok daha gelişmiş araç ve özelliklere sahip olan Power BI, şirketler için esnek çözümler sunar. Değişen ihtiyaçlara sahip farklı departmanlar, platformu kullanarak raporlama görevleri için verileri çok daha efektif şekilde kullanabilir.

Üstelik sezgisel eklentiler sayesinde çalışanlar raporlarını çok daha hızlı ve pratik bir şekilde hazırlayabilir. Bu sayede performanstan ödün vermeden zamandan tasarruf ederek daha verimli çalışabilir. Gelişmiş raporlama ve erişim avantajları sayesinde siz de Power BI’dan yararlanarak iş veriminizi kolayca artırabilirsiniz.

Microsoft 7/24 ile Çok Daha Fazlasını Keşfedin

Power BI’ın da dahil olduğu Microsoft ürün ve hizmetlerine ulaşmayı kolay hale getiren Microsoft 7/24, kullanıcıların ve şirketlerin farklı bilişim teknolojileri ihtiyaçlarını karşılar. Microsoft ve Gibibyte partnerliği ile hizmet veren Microsoft 7/24, sertifikalı uzman ekibiyle etkili çözümler üretir. Siz de hizmet talep formunu doldurarak ürün, bakım ve danışmanlık ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılayabilir ve daha fazlasını keşfedebilirsiniz.