Microsoft Power Apps sayesinde iş veriminizi artıracak ihtiyacınıza uygun uygulamaları kolayca oluşturabilir ve farklı platformlar üzerinde özgürce kullanabilirsiniz.

Düşük Kod Gereksinimi ile Kolayca Uygulama Oluşturun

Şirketler için düşük kod gereksinimiyle kullanışlı uygulamalar oluşturmaya imkan tanıyan Power Apps, dijital çağda artan ve değişen görevler için ideal bir platformdur. Sade ve pratik arayüzü sayesinde kullanıcıların uygulama geliştirmelerine ve bu uygulamaları farklı alanlarda kullanmalarını sağlar.

Hesaplama, envanter yönetimi ve daha pek çok alan için uygulama oluşturulabilen Power Apps, farklı kaynaklardaki verilerin kullanımına açıktır. Microsoft Dataverse ve Dynamics 365 gibi platformlardaki verilerinizi Power Apps üzerinde uygulama oluşturmak için pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

İşiniz İçin Özelleştirilmiş Uygulamalar

Gelişmiş bir kod bilgisine ihtiyaç duyulmaması ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde Power Apps, çalışanların görevlerini daha efektif yerine getirmeleri için uygulamalar oluşturabileceği bir platformdur. İş akışını daha pratik ve etkileşimli hale getirmek için platform üzerinde basit uygulamalar kısa sürede oluşturulabilir. Power Apps üzerinde oluşturulabilen 3 tip uygulama ve açıklamaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Tuval: Power Point’teki slayt destelerine benzer şekilde pratik uygulamalar oluşturmak
  • Model Yönetimli: Site haritasını tanımlamak ve bileşenler ekleyerek model temelli uygulamalar oluşturmak
  • Portal: Web sayfası, bileşen, form/liste ekleme ve yapılandırma görevleri

Farklı tipte uygulamalar oluşturulabilen Power Apps, pek çok sektör ve departmanın kullanabileceği efektif çözümler sunar.

Diğer Microsoft Platformları ile Etkileşimli Çalışın

Dynamics 365 ile doğrudan etkileşimli olarak çalışan Power Apps, kullanıcıların oluşturacakları uygulama için farklı kaynaklara erişimini kolaylaştırır. Dynamics gibi platformlardan elde edilen verilerle uygulamalar oluşturulabilir ve aynı şekilde Dynamics üzerinde kullanılabilir.

İş akışını ve görevlerini yönetmek için bulut tabanlı tüm Microsoft platformları, Power Apps ile entegre edilebilir. Bu sayede veri akışı sağlanırken oluşturulan uygulamalar ile diğer platformlar daha işlevsel hale getirilebilir. Power Apps sayesinde siz de modern çağda iş akışınızı geliştirerek müşterilerinizin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarını efektif şekilde karşılayan bir altyapıya sahip olabilirsiniz.

Power Apps’e Microsoft 7/24 ile Sahip Olun

Gücünü Gibibyte ve Microsoft partnerliğinden alan Microsoft 7/24, bireysel ve kurumsal kullanıcıların Microsoft lisanslı ürün ve yazılım ihtiyaçlarını karşılar. Microsoft ürünleri, bakım ve danışmanlık ihtiyaçları için Gibibyte’ın sektör tecrübesinden ve alanında uzman personellerden destek alan Microsoft 7/24, dijital çağda ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay şekilde karşılamanızı sağlar.

Siz de hizmet talep formunu doldurarak ihtiyaçlarınızı müşteri temsilcisine aktarabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayan profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.