Az kod gerektiren araç ve uygulamaların oluşturulmasını hiç olmadığı kadar kolay hale getiren Microsoft Power Platform ile şirketinizin dijital iş gücünü efektif bir şekilde destekleyebilirsiniz.

Power Platform ile Gücünüze Güç Katın

Dijital çağda şirketlerin hız, esneklik ve üretkenlik ihtiyaçları için özel olarak geliştirilen Power Platform, az kodlu yazılımlar için piyasadaki en ideal platformlardan biridir. Uygulama, yazılım ve araçların oluşturularak kullanılabilmesinin yanı sıra AI botu geliştirme ve otomasyon oluşturma gibi görevleri de kolayca yerine getirebilir. Farklı sektör ve departmanların ihtiyaçlarına yönelik özelleştirebileceği ve etkili şekilde kullanabileceği Power Platform, kolay kullanım ve yüksek performans özellikleri sayesinde dünya çapında tercih edilir.

Analiz, kod yazımı gerektirmeden uygulama oluşturabilme ve görevlerin otomasyonlarla yönetilmesi gibi pek çok avantaj, Power Platform’un çok yönlü özelliklere sahip olmasını sağlar. Siz de Microsoft’un gelişmiş Power Platform ürünü sayesinde şirketinizin performansını artırabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Esnek, Etkin ve Modern Çözümler

Kalabalık ekip çalışmaları ve kreatif görevler için pratik, esnek ve etkin çözümler sunan platform, farklı görevlere uygun hale getirilebilir. Veri analizleri, bulut araç ve uygulamalarının oluşturulması ve daha pek çok özellik, şirketinizin dijital çağda karşılaşabileceği gelişmiş ihtiyaçlar için ideal çözümler sunmayı başarır. Platformun sunduğu başlıca çözüm ve araçlar şu şekilde sıralanabilir:

Hizmetlerini dijital ortamda sürdüren şirketlerin ihtiyaçlarını yakından tanıyan Microsoft, Power Platform’da tüm araçların kolay bir şekilde kullanılabilmesini ve farklı görevleri yerine getirebilmesini ön planda tutar. Bu sebeple Power Platform, farklı altyapılarla bir arada kullanılabilen zengin bir yazılımdır.

Microsoft Ekosistemi ile Tam Uyumluluk

Power Platform, kesintisiz iş akışı için Azure, Dynamics 365 ve Microsoft 365 gibi diğer Microsoft platformlarıyla entegre şekilde çalışabilir. Bu sayede Microsoft’un sunduğu tüm araç ve hizmetlere tek bir panel üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Uyumluluk avantajı ve Microsoft Dataverse gibi hizmetlere erişim imkanı, platformu ölçeklenebilir iş akışları için de ideal bir tercih haline getirir. Artan ve çeşitlenen şirket ihtiyaçlarınız için Power Platform özelliklerini efektif bir şekilde özelleştirebilir ve geliştirebilirsiniz.

Gelişmiş Güvenlik ve Gizlilik Özellikleri

Dijital çağın en önemli gereksinimlerinden biri olan gizlilik ve güvenlik, Power Platform’un da en büyük önceliklerinden biridir. Power Platform’un güvenli altyapısı, veri sızıntılarının neden olabileceği maddi ve manevi kayıpların önlenmesinde son derece etkilidir. Microsoft’un gelişmiş siber güvenlik önlemleri sayesinde platformdaki hassas veriler ve bilgiler etkili bir şekilde korunur.  Bu sayede kötü amaçlı kullanıcıların ve siber saldırıların yol açabileceği güvenlik riskleri engellenir.

Araçların Azure tabanlı oluşturulması sayesinde kullanıcılar, Microsoft’un sunduğu tüm gelişmiş güvenlik önlemlerinden faydalanabilir. Ayrıca veri yönetimi konusunda dünya çapındaki standartlar ve sertifika gereksinimleri de karşılanır. İş akışınızı sürdürürken kişisel ve kurumsal verilerinizin güvenliğini sağlamak için Power Platform’a güvenebilirsiniz.

Power Platform’a Microsoft 7/24 ile Ulaşın

Profesyonel Microsoft ürün ve hizmetlerine ulaşmanın artık çok daha kolay bir yolu var. Gibibyte ve Microsoft partnerliğiyle hayata geçirilen Microsoft 7/24, kullanıcılara ve şirketlere ürün, bakım ve danışmanlık hizmetleri sağlar.

Gibibyte’ın bilişim teknolojileri sektöründeki köklü deneyimi, müşteri memnuniyeti ve alanında uzman personelleri sayesinde siz de şirketinizin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Microsoft ürünleri hakkında tüm ihtiyaçlarınız için hizmet talep formunu doldurarak profesyonel destek alabilirsiniz.