Migration (Taşıma Hizmetleri) sayesinde siz de verilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde taşıyabilir, bulut teknolojisinin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Microsoft Azure Taşıma Hizmeti ile Verilerinizi Aktarın

Bulut ortamına geçişi ve çok daha kolay ve pratik bir hale getiren Migration taşıma hizmetleri, şirketlerin altyapılarını transfer etmeleri için pratik bir çözümdür. Güvenli, hızlı ve kesintisiz bir taşıma işlemi sayesinde belirlenen veri ve altyapılar bulut platformuna taşınabilir. Dijital çağda hizmetlerini çok daha yüksek performanslı ve ölçeklenebilir hale getirmek isteyen şirketler, taşıma hizmetlerinden faydalanarak bu süreci zahmetsiz ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilir. Azure taşıma hizmetlerinin desteklediği önde gelen veritabanları şu şekilde sıralanabilir:

Kullanıcı hesapları, aracı işleri ve SSIS paketleri dahil olmak üzere tüm veri tipleri migration eylemi sayesinde kolayca buluta aktarılabilir. Dijital dünyada değişen iş dinamiklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için siz de Azure taşıma hizmetinden faydalanabilir ve tüm verilerinizi kesintisiz ve güvenli bir şekilde Azure bulut platformuna taşıyabilirsiniz.

Kesintisiz, Hızlı ve Kolay

Azure veritabanı geçiş ve taşıma hizmetleri son derece kolaydır. Kullanıcı dostu arayüz ve panel sayesinde taşıma işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir. Ayrıca taşıma işlemleri kolay olduğu kadar güvenlidir. Neredeyse sıfır kesinti süresiyle eksiksiz bir geçiş performansı sunan hizmet, önemli verilerin transfer sırasında kaybedilmesini önlemeye yardımcı olur. Azure platformunun taşıma hizmetleri kendini onaran yapısı sayesinde tüm taşıma görevlerinde yüksek güvenlik ve stabilite sunar.

Veri taşıma işlemi öncesinde kullanıcılar, Azure geçiş araçlarına erişim sağlayarak verilerini transfer işlemine daha önce hazırlayabilir. Geçiş araçları, veri uyumsuzluklarını ve diğer olası sorunları optimize ederek verilerin çok daha güvenli şekilde taşınmasını sağlar. Ayrıca verilerin taşındığı Azure platformu da veriler için gelişmiş güvenlik özellikleri sunar. Defender ve diğer Microsoft siber güvenlik çözümleri, kullanıcıların tüm verileri için kapsamlı bir güvenlik deneyimi sunarak kötü amaçlı kullanıcılara ve potansiyel tehlikelere karşı koruma sağlar.

Önemli Verilerinizi Tek Bir Platformda Toplayın

Eş zamanlı olarak birden fazla kaynaktan taşıma hizmetine imkan tanıyan Azure, büyük ölçekli verilerin dahi kısa süre içinde pratik bir şekilde taşınarak tek bir platformda barındırılmasına imkan tanır. Dağınık kaynaklardaki farklı veri türleri taşıma hizmetiyle Azure’de toplanarak büyük data havuzları ve dataverse ortamları kolaylıkla oluşturulabilir. Dijital dünyada giderek artan veri miktarı ve bu verilerin efektif bir şekilde depolanması için taşıma hizmetleri şirketlere avantaj sağlayan modern bir çözüm olarak öne çıkar.

Ayrıca sürekli taşıma işlemleri için otomatik migration özelliği de şirketlerin periyodik veri taşıma işlemleri için kullanabileceği faydalı bir özelliktir. Windows Powershell aracılığıyla çalışan otomatik taşıma, kullanıcıların zamandan tasarruf ederek daha önemli projelere yoğunlaşmasına fırsat tanır. Tüm verilerin güvenli bir şekilde Azure altyapısında depolanması, farklı platformlarda ortaya çıkabilecek güvenlik risklerini de engellemeye yardımcı olur.

Migration Taşıma Hizmeti İçin Microsoft 7/24

Siz de taşıma hizmetleri ve diğer tüm Microsoft ürün ve hizmetlerine Microsoft 7/24 sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Gibibyte ve Microsoft ortaklığı ile hizmet veren Microsoft 7/24, günümüzde bireysel ve kurumsal kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler sunar.

Alanında uzman ve ilgili Microsoft sertifikalarına sahip çalışanlar, ihtiyaca yönelik hizmet anlayışıyla en iyi hizmet deneyimini yaşamanıza yardımcı olur. Siz de hemen hizmet talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve Microsoft ürünleri, bakım ve danışmanlık ihtiyaçlarınız için profesyonel desteğe ulaşabilirsiniz.