Microsoft’un gelişmiş siber güvenlik hizmetleri sayesinde siz de dijital çağda hizmet ve verilerinizi etkili bir şekilde koruyabilirsiniz.

Güvenlik Her Şeyden Önce Gelir

İnternet çağında ortaya çıkan siber tehditler nedeniyle kullanıcılar ve kurumsal şirketler çok daha sıkı güvenlik tedbirlerine ihtiyaç duyar. Sanal hizmetlerin kesintisiz ve güvenli bir şekilde sürdürülmesi, dünya çapında “Cyber Security” olarak adlandırılan geniş kapsamlı siber güvenlik önlemleriyle sağlanır.

Bu sebeple Microsoft, tüm ürün ve yazılımlarında güvenlik ve gizlilik ilkelerini birinci planda tutar. Farklı tehditlere karşı geliştirilen güvenlik protokolleri ve araçları, Microsoft ürünlerinin güvenli bir şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Farklı Tehditlere Karşı Gelişmiş Koruma

Fidye yazılımları, kimlik avı ve diğer pek çok siber saldırı, kötü amaçlı kullanıcılar ve yazılımlar tarafından gerçekleştirilir. Bu saldırıların ortak noktası, hedefte maddi ve manevi zararlar oluşturmalarıdır. Siber saldırılar, sanal hizmetlerin aksamasına ve hassas verilerin sızdırılmasına neden olabilir.

Microsoft’un bulut da dahil olmak üzere tüm ürün ve hizmetlerinde sunduğu SIEM, Defender ve güvenlik duvarı gibi siber güvenlik araçları, tüm saldırılara karşı etkin ve sürekli koruma sağlar. Microsoft’un siber güvenlik alanında sunduğu başlıca hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

  • Fidye yazılımlarına karşı koruma, yedekleme ve geri yükleme
  • Sıfır güven ile kimlik güvenliğinin sağlanması
  • Güvenlik idare ve stratejileri
  • Ağ güvenliği
  • Kimlik ve erişim yönetimi
  • Depolama ve veri şifreleme

Microsoft ile Her Zaman Güvenli

Microsoft’un Azure, Windows, Microsoft 365 ve diğer platformlarda sunduğu kesintisiz siber koruma avantajı, kullanıcıların her zaman etkin şekilde korunmasını sağlar. Güvenlik olay yönetimi ve yetkilendirme protokolleri, olası tehditlerin erken belirlenmesinde ve müdahale edilmesinde etkin rol oynar.

Sıfır güven gibi güvenlik politikaları, ağ altyapısındaki yetkilendirmeleri hassas şekilde kontrol ederek izinsiz erişimleri ve potansiyel tehlikeleri önler. Ayrıca sistemin anlık ve sürekli olarak korunması için esnek özelleştirme seçeneklerine de açıktır. Microsoft siber güvenlik hizmetleri sayesinde siz de verilerinizi ve hizmetlerinizi etkili bir şekilde koruyabilirsiniz.

Siber Güvenlik İhtiyaçlarınızı Microsoft 7/24 ile Karşılayın

Microsoft ve Gibibyte partnerliği ile hizmet veren Microsoft 7/24, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılar. Microsoft ürünlerinin satışı, bakımı ve danışmanlığı konusunda profesyonel ve sertifikalı çalışanlarıyla modern ve ihtiyaca yönelik çözümler sunar.

Siz de Microsoft’un gelişmiş siber güvenlik hizmetlerine ve diğer ürünlerine erişmek için hizmet talep formunu doldurabilir, Microsoft 7/24’ün uzman ekibiyle iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.