Microsoft’un modern çalışma alanı çözümleriyle şirket çalışanlarınızın çok daha üretken ve mutlu bir şekilde görevlerini yerine getirmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Microsoft ile Çalışma Alanları Yeniden Tanımlanıyor

Her geçen gün değişen sektörel dinamikler, şirketlerin de çalışma sistemlerinde köklü değişimler gerçekleştirmesini gerekli kılar. Dijital çağda çalışanlar, diledikleri yerden özgürce çalışabilmeye, üretken araçlara ve kesintisiz takım iletişimine ihtiyaç duyar. Microsoft modern çalışma alanı çözümleri tüm bu ihtiyaçları kapsamlı bir şekilde karşılar.

Çalışma alanı kavramını yeniden tanımlayan Microsoft; iletişim, erişebilirlik ve üretkenlik alanlarına yoğunlaştığı platform ve araçlarla çalışanların tatmin edici bir çalışma deneyimi yaşamasını sağlarken şirketlerin performans ve güvenlik ihtiyaçlarına da çözümler sunar. Bu sayede yenilenen modern çalışma alanlarıyla iş akışınızı ve hizmetlerinizi iyileştirebilirsiniz.

İş Akışını Dilediğiniz Yerden Kesintisiz Şekilde Yürütün

Gücünü bulut teknolojisinden alan Azure gibi Microsoft platformları, özellikle pandemi sonrası çalışma sistemlerinde kullanıcılara diledikleri yerden çalışma imkanı tanır. Farklı platformlardan erişim seçenekleri ve diğer ekip arkadaşlarıyla koordine şekilde çalışma fırsatı, “Modern Workspace” olarak da adlandırılan Microsoft yaklaşımının öne çıkan özelliklerinin yalnızca bir kısmıdır.

Şirketler, Çalışanlar ve Müşteriler İçin İdeal Deneyim

İş akışını çok daha performanslı, pratik ve güvenli hale getiren Microsoft şirketler, çalışanlar ve müşteriler için kapsamlı avantajlar sunar. Microsoft’un hayata geçirdiği Viva platformu, modern çalışma alanları için özelleştirilmiştir. Viva, Microsoft Teams gibi diğer platformlarla entegre şekilde çalışarak, tüm iş akışını, iletişimi ve görevleri tek bir panelde toplar. Viva başlıca 4 farklı modülden oluşur:

  • Kullanıcılara kelime ve başlıklar hakkında bilgi sunan Viva Topics
  • Çalışanların üretkenliğine ve mutluluğuna odaklanan Viva Insight
  • Çalışanların katılımına ve bilgilendirilmesine yardımcı olan Viva Connections
  • İş akışına dahil edilmiş öğrenme olanaklarıyla Viva Learning

Team ile bir arada kullanılan Viva platformuyla çalışanlar, şirket içinde daha efektif bir şekilde öğrenebilir, üretebilir ve paylaşabilir. Üretirken eğlenmeyi ve yeni beceriler kazanmayı destekleyen Viva ve Microsoft modern çalışma alanı, iş hayatının tüm rollerinde herkes için en iyi deneyimi sunar.

Modern Çalışma Alanınızı Microsoft 7/24 ile Oluşturun

Gibibyte ve Microsoft partnerliği ile Microsoft 7/24, modern çalışma alanını oluşturmanıza yardımcı olur. Gibibyte’ın bilişim teknolojileri sektöründeki köklü tecrübesine ve alanında uzman çalışanlara sahip olan Microsoft 7/24 sayesinde tüm Microsoft ürünlerine ulaşabilir, bakım ve danışmanlık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Dijital çağın dinamiklerine uyum sağlayan modern bir çalışma alanı için hizmet talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.