Gelişmiş ofis uygulama ve araçlarını bir arada sunan Microsoft 365 sayesinde siz de şirketinizin üretkenliğini başarılı bir şekilde artırabilirsiniz.

 Microsoft 365 ile Dijital İş Gücünüzü Destekleyin

Üretkenlik ve dijital iş uygulamalarını bir araya getiren Microsoft 365, bulut teknolojisi sayesinde şirketlere hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürebilme fırsatı sunar. Sektörün en gelişmiş yazılım ve uygulamalarını içerir ve üretkenlik, haberleşme, depolama ve daha pek çok alanda etkili çözümler sağlar. Platform bireysel kullanıcıların yanı sıra farklı sektörlerden küçük ve büyük ölçekli şirketler için ihtiyaca yönelik paketlere sahiptir. Paketlere göre değişiklik göstermekle birlikte Microsoft 365, başlıca şu uygulama ve araçları içerir:

Üretkenlik İçin
E-Posta ve Takvim Görevleri İçin
Toplantılar İçin
Cihaz ve Uygulama Yönetimi İçin
Sosyal ve İntranet İçin
Dosya ve İçerikler İçin
İş Yönetimi İçin
Gelişmiş Analiz İçin

Tüm bu uygulama ve araçlar, dijital iş dünyası için şirketlerin ve çalışanların en profesyonel uygulamalara erişmesine ve hizmetleri kolayca yönetmesine imkan tanır. Siz de şirketiniz için en uygun Microsoft 365 planını seçerek dijital iş gücünüzü efektif bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Dilediğiniz Her Yerde Farklı Platformlardan Erişin

Microsoft 365, mesafe ve platform engellerini ortadan kaldırarak şirket çalışanlarınızın diledikleri yerden ihtiyaç duyacakları araçlara erişmesini sağlar. Akıllı telefon gibi mobil cihazlar ve bilgisayarlardan platformu kullanan çalışanlar, üretken bir şekilde çalışmayı sürdürebilir.

Neredeyse tüm Microsoft 365 uygulamalarına aktif bir internet bağlantısı aracılığıyla farklı cihazlardan erişilebilir. Bu erişim avantajı özellikle pandemiyle birlikte önem kazanan uzaktan çalışma sistemi için şirketlere ve çalışanlara esnek çözümler sunar. Freelance çalışma sistemine sahip şirketler de platformun uzaktan erişim avantajlarından verimli bir şekilde faydalanabilir. Siz de Microsoft 365’in gelişmiş özellikleri sayesinde şirketinizin çok daha güncel ve performanslı bir şekilde hizmetlerini sürdürmesini destekleyebilir ve dijital çağın gereksinimlerine uygun bir çalışma sistemini kolayca oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş Gizlilik ve Güvenlik Özellikleri

Performans ve verimlilik ihtiyaçlarının yanı sıra güvenlik ihtiyaçları da Microsoft 365’te ön planda tutulur. Kişisel ve kurumsal hassas veriler gelişmiş yüksek siber güvenlik tedbirleriyle korunur. Gizlilik ve güvenlik özellikleri, günümüzde giderek artan siber tehditlere karşı şirketlere büyük bir avantaj sağlar.

Kimlik ve erişim yönetimi gibi Microsoft 365 eklentileri, daha gelişmiş ve özelleştirilebilir güvenlik ihtiyaçları için idealdir. Şirketler, platform üzerinde ilgili yetkilendirmeleri gerçekleştirerek daha verimli ve güvenlik bir kullanım deneyimi elde edebilir. Güvenlik yönetimi ise platformda karşılaşılabilecek olası tehditlerin ve risklerin önceden tespit edilerek engellenmesini sağlar. Gelişmiş güvenlik ve gizlilik özellikleriyle Microsoft 365, dünya çapında yaygın olarak tercih edilir.

Microsoft 7/24 ile Microsoft 365’e Kolayca Erişin

Bilişim sektöründeki köklü tecrübesini Microsoft partnerliği ile bir adım öteye taşıyan Gibibyte, Microsoft ürünlerini kullanıcılar ve şirketlerle buluşturur. Microsoft 7/24, alanında uzman kadrosu ve yüksek hizmet kalitesiyle en popüler Microsoft yazılım ve uygulamalarının satışını, danışmanlığını ve bakımını gerçekleştirir. Hızlı ve modern çözümler sayesinde şirketlerin hizmet kalitesini ve verimini artırmaya yardımcı olur.

Siz de Microsoft 7/24 üzerinden hizmet talep formu oluşturarak sayesinde dilediğiniz Microsoft hizmetine kolayca erişebilir, dijital çağda şirketinizin ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılayabilirsiniz.