İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Soganlık Yeni Mah. Aheste Sk. Kent Plus C Blok Daire: 22 Kartal/İstanbul
  • +90 216 326 84 18
  • [email protected]

SIKÇA SORULAN SORULAR

Microsoft 365 nedir?
Microsoft 365, tutkunuzun peşinden gitmenize ve işinizi yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanan üretkenlik bulutudur. Microsoft 365, yalnızca Word, Excel ve PowerPoint gibi uygulamaları değil aynı zamanda sınıfının en iyisi üretkenlik uygulamalarını tek bir bağlı deneyimde güçlü bulut hizmetleri, cihaz yönetimi ve gelişmiş güvenlik ile bir araya getirir. Profesyonel e-posta ve takvim sayesinde, işleriniz nedeniyle gittiğiniz her yerden müşterilere ve iş arkadaşlarınıza erişin. Kullanıcı başına 1 TB’lık çevrimiçi depolama alanıyla her yerden dosyaları depolayın, paylaşın ve bunlara erişin. Ekip çalışmasının merkezi olan Microsoft Teams’in grup sohbeti, çevrimiçi toplantı ve arama özellikleriyle ekibinizi aynı noktada buluşturun. Gelişmiş güvenlik ve cihaz yönetimi ile çalışanlarınızı, verilerinizi ve müşteri bilgilerinizi koruyun
Azure nedir?
Azure bulut platformu, günümüzün sorunlarını çözmek ve geleceği şekillendirmek üzere yeni çözümlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmış 200’den fazla ürün ve bulut hizmetinden oluşur. Tercih ettiğiniz araç ve çerçevelerle birden çok bulutta, şirket içinde ve uçta uygulamalar oluşturun, çalıştırın ve yönetin.
Dynamics 365 nedir?
Müşterilerinizi memnun etmek için daha çevik olma fırsatınız. Dynamics 365 ile herkesin operasyonel mükemmellik sağlayıp müşterilere daha etkileşimli deneyimler sunabileceği tek akıllı iş uygulamaları portföyüne erişiminiz olur.
Microsoft 365 ne kadar güvenilirdir?
Tüm Microsoft 365 ve Office 365 hizmetleri, mali olarak desteklenen bir %99,9 çalışma süresi hizmet garantisiyle sunulur.
Microsoft 365 ile ilgili sorun yaşarsam nasıl destek alabilirim?
Gibibyte Micorosoft 7/24 abonelikleri kapsamında 7/24 telefon ve web desteği sunulur. Microsoft 365’e yükseltme yapma kararınızın hangi aşamasında olduğunuza bağlı olarak ek destek seçenekleri de vardır. Destek seçenekleri için iletişime geçin.
Aylık, yıllık ve yıllık taahhüt ödemeleri arasında ne fark vardır?

Müşterilere en fazla esnekliği sağlamak için farklı ödeme seçenekleri sunulmuştur. 

Microsoft 365 İş Temel, iş için Uygulamalar, İş Standart ve İş Ekstra aylık taahhüt ödemesi veya yıllık taahhüt ödemesiyle sağlanır. 

  • Aylık taahhütle ödeme: Aylık ödeme yaparsınız ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. 
  • Yıllık taahhütle ödeme: Bir yıllık aboneliğe kaydolursunuz, kaydolduğunuz sırada tüm yıl için ödeme yapmayı seçebilirsiniz. Bu ödeme seçeneğini kullananlara indirim uygulanır. 

Microsoft 365 Kurumsal ve Office 365 Kurumsal planları (Exchange Online gibi tek başına planlar dahil), ayrıca Kurumlar için Microsoft 365 Uygulamaları yıllık taahhüt ödemesiyle sağlanır. 

BİZE ULAŞIN

TÜM SORULARINIZ İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİN