Neler Yapıyoruz?

Çalışanlara her gün en iyi işlerini yapmalarına yardımcı olan dijital çözümler sunuyoruz. İşbirliğini geliştirmek, çalışanlarla etkileşim kurmak veya bir iş sürecini dijitalleştirmek istiyorsanız, teknolojinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak çözümler tasarlıyor ve sunuyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Teknolojinin, organizasyonlara doğru bir şekilde sunulduğu ve işletmeler tarafından benimsendiği zaman, gerek çalışan memnuniyeti için, gerekse bir şirketin genel başarısı için anahtar olduğuna inanıyoruz. Enerjimizi ve uzmanlıklarımızı, organizasyonlar için hayati önem taşıyan dijital dönüşüm ve bilgi Teknolojileri ihtiyaçlarına yönelik doğru deneyim, kullanım kolaylığı, katılım ve uzun ömürlülük için tasarlayarak harcamayı seviyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Araştırmayı, öğrenmeyi, uygulamayı, yeni Teknolojileri deneyimlemeyi ve tecrübelerimizi paylaşmayı seviyoruz. Dijital dönüşüm stratejisinden, kullanıcı deneyimine ve tasarıma kadar her konuda teknoloji ve sanatın küresel uzmanlarla kesiştiği çözümleri konseptten gerçeğe taşıyoruz.

Aldığımız takdirle gurur duyuyoruz. Sadece yarattığımız ürünlerle değil, aynı zamanda bunu mümkün kılan temel ekip çalışmasından da gurur duyuyoruz.

BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

En iyi ilişkilerin sadece işinizi veya proje sonuçlarınızı elde etmenin ötesine geçtiğine inanıyoruz.

Müşterilerimizin Gibibyte ile olan ilişkileri boyunca olumlu bir deneyim yaşamasını istiyoruz. Bunu başarmak için, uzmanlığımızı kültürümüze koyduğumuz güçlü temel değerlerle birleştiriyoruz.

Gibibyte, beş yılı aşkın süredir başta Microsoft teknolojisi ve diğer birçok farklı teknolojiler üzerine dijital işyerleri, platformlar ve araçlar oluşturmak için müşterileri ile birlikte çalışan Butik firmanın kişisel dokunuşunu korurken uzmanlık derinliği sağlayan teknoloji Danışmanlığı organizasyonudur.

Global olarak tanınan Microsoft, Dell EMC, HPE, Palo Alto, Fortinet, Sonicwall, VMware, veeam ve daha birçok farklı İş Ortaklıklarımız ile tüm müşteri taahhütlerimize en son tasarım ve teknik mükemmelliği dahil etmek için çalışıyoruz.

Müşterilerimizi altyapı ve yazılım yönetim yükünden kurtararak, kullanıcı deneyimlerini geliştirmeye ve işlerini büyütmeye odaklanmalarını kolaylaştırıyoruz.

Bugün 15.000’den fazla kullanıcı daha verimli çalışıyor.