Microsoft Dynamics 365’in sağladığı servis yönetimi hizmeti sayesinde şirketinizin sunduğu servis süreçlerinin her aşamasını efektif bir şekilde takip edebilirsiniz.

Servis Yönetimi ile Süreçleri Kontrol Altına Alın

Günümüzde şirketlerin sundukları hizmet ve servisleri etkili şekilde yönetebilmesi oldukça önemlidir. Taleplerin kabul aşamasından hizmetin sonlandırılmasına kadar olan süreçte efektif bir şekilde yönetilmesi, işgücünün verimli kullanımını ve müşteri memnuniyetini destekler. Microsoft Dynamics 365 Business Central, şirketlere ihtiyaç duyacakları servis yönetimi deneyimini başarılı bir şekilde sunar.

İnsan kaynakları ve satış & pazarlama gibi departmanlarla entegre şekilde çalışan servis yönetimi, şirketlerin müşterilerine sundukları hizmetlerin yol haritasını çıkararak bu yol haritasının tek bir panel üzerinden organize ve takip edilmesine imkan tanır. Servis yönetimi sayesinde siz de tüm hizmet sürecinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Özelleştirin ve Her Zaman Takipte Kalın

Servis yönetimi hizmetlerinin özelleştirilmeye açık oluşu, şirketlerin çok daha verimli bir platforma erişmesini sağlar. Farklı araç seçenekleriyle yönetim süreci hizmet özelinde düzenlenebilir ve şirketin farklı departmanları daha aktif bir operasyon için görevlendirilebilir. Servis yönetiminin öne çıkan özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

Önemli Görevler

Servis sözleşmelerini karşılama ve müşteri sorgulamalarını işleme

Birincil Sayfalar

Servis sözleşmeleri, servis siparişleri ve gönderme panosu

Sık Kullanılan Raporlar

Servis sipariş sınırı, iş açıklaması, hareket-abonelik, abonelik ücreti hareketleri

Tüm bu görevlerde pratik bir şekilde kullanılabilen servis yönetimi, uçtan uca çözümler için ideal bir araçtır. Hizmetlerin tüm aşamalarında şirketler ve müşterileri için gelişmiş bir hizmet deneyimi sunar.

Servislerinizi Dilediğiniz Yerden Özgürce Yönetin

Dynamics 365 Business Central servis yönetimi, bulut ve fiziksel şirket altyapılarında kullanılabilir. Bu sayede şirketlerin farklı ihtiyaçlarına çoklu çözümler sunar. Ayrıca mobil cihazlar ve masaüstü platformlarda da eş zamanlı olarak kullanılabilir. Servis yönetiminin sunduğu bu gelişmiş esneklik, şirketlerin lokasyondan bağımsız şekilde servislerini diledikleri yerden yönetmesine imkan tanır.

Microsoft’un gelişmiş bulut çözümleri ve çoklu platform desteği ile modern hizmet ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşılanabilir. Siz de servis yönetimi hizmetinden faydalanarak servislerinizi dilediğiniz yerden özgürce yönetebilir ve takipte kalabilirsiniz.

Servis Yönetimi Hizmetine Microsoft 7/24 ile Ulaşın

Gibibyte ve Microsoft partnerliğini alanında uzman çalışanlarla bir araya getiren Microsoft 7/24, bireysel kullanıcıların ve şirketlerin Microsoft ürün ve hizmetleri konusundaki ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılar. Siz de servis yönetimi ve diğer tüm Microsoft ürün ve hizmetlerine Microsoft 7/24 sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için hizmet talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.