Microsoft Dynamics 360 Sales sayesinde çalışanlarınız ve müşterileriniz arasında daha sağlıklı kanallar oluşturabilir ve satış yönetimi ile gelirlerinizi artırabilirsiniz.

Satış Yönetimi ile Müşterilerinize Uygun Kanalları Keşfedin

Satış ve pazarlama departmanları için pek çok kullanışlı araç sunan Dynamics 360 Sales, satış yönetimi ihtiyaçları için ideal bir tercihtir. Gelişmiş analiz ve kategorilendirme özellikleriyle müşterilere en uygun satış kanallarının tercih edilmesini kolaylaştıran platform, şirketlerin satışlarını artırmalarına ve müşterileriyle daha iyi iletişim sağlamalarına yardımcı olur.

Platform, satış sorumluları, yöneticileri ve operasyonları için ihtiyaçlara yönelik geliştirilen pek çok özelliğe sahiptir. Sales satış yönetiminin farklı görevler için kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir.

Satıcılar

Öncelikli müşteriler ve etkinlikler, etkili konuşma teknikleri, yerleşik işbirliği

Satış Operasyonları

Belirli rollere göre uyarlama, özelleştirilebilir yapay zeka, yapılandırılabilir satış süreci

Satış Yöneticileri

Planlama ve tahmin, gerçek zamanlı görünürlük, uygun ölçekte koçluk

İçgörü ve Yapay Zeka Özellikleri ile Satışlarınızı Artırın

Satış performansını artırmak için gelişmiş içgörü algoritmalarını ve yapay zekayı kullanan Dynamics 360 Sales, dijital çağda pazarlama araçlarının çok daha efektif bir şekilde kullanılmasını destekler. İletişime geçilen potansiyel müşterilerin uygun şekilde kategorize edilmesi ve geri dönüşler için daha fazla veri oluşturulması, satışların artırılması için ideal kullanım senaryoları sunar.

Sales satış yönetimi platformunda kullanıcılar; müşterilerin iletişim bilgilerine, özel olarak oluşturulmuş notlarına ve farklı haberleşme kanallarına kolayca ulaşabilir. Yapay zeka aracılığıyla derlenen müşteri verileri, satış görevlilerinin iletişimleri satışa çevirmesini kolaylaştırır.

Elde Ettiğiniz Verileri Satışa Çevirin

Dijital çağda veriler, şirketlerin başarılı olmak için sahip olmaları gereken en büyük kazanımlardan biridir. Ancak bilgi ve verinin çokluğu tek başına yeterli değildir. Bilgilerin analiz edilmesi ve işlenerek kullanılması gerekir. Dynamics 360 Sales verilerin en uygun şekilde kullanılmasını sağlayarak onların satış çevrilmesini destekler.

Müşteri alışkanlıklarını ve davranışlarını analiz ederek bunları içgörüsel bir şekilde faydalı bilgilere dönüştüren platform, şirketlerin en çok ihtiyaç duyduğu kabiliyetlerden birine teknolojik bir şekilde sahip olma fırsatı sunar. Satış yönetimi sayesinde siz de müşterilerinizle iletişiminizi geliştirebilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Satış Yönetimi Hizmetine Microsoft 7/24 ile Kolayca Ulaşın

Gibibyte ve Microsoft partnerliği ile hizmet veren Microsoft 7/24; ürün, bakım ve danışmanlık ihtiyaçlarınız için modern çözümler sunar. Bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarınız için siz de Microsoft 7/24’ü tercih edebilir, alanında uzman profesyonel çalışanlardan destek alabilirsiniz. Bunun için hizmet talep formunu doldurmanız yeterli.