Microsoft Dynamics 365 Field Service ile saha servis yönetimi hizmetlerinden faydalanarak reaktif servisten proaktif servise geçiş yapabilirsiniz.

Farklı Saha Operasyonları İçin Etkili Çözümler

Değişen iş dinamikleri, günümüzde şirketlerin farklı operasyonel kabiliyetlere sahip olmasını gerekli kılar. Özellikle saha görevlerinde mobil iş gücünün önemi, her geçen gün daha da önemli hale gelmektedir. Çalışanların hareket halindeyken verileri işleyebilmesi ve görevleri yerine getirebilmesi için kullanışlı özellikler sunan saha servis yönetimi, çalışanların veriminin artırırken müşteri iletişimini de güçlendirir.

Tümleşik çözümler sayesinde envanter, notlar, müşteri verileri ve çok daha fazlası merkezi bir noktadan ve sahada mobil haldeyken erişilebilir. Bu sayede reaktif servis, yerini proaktif servise bırakarak şirketlerin modern çağda çok daha dinamik bir iş gücüne sahip olmasını destekler.

Hizmet Kalitenizi ve Üretkenliğinizi Saha Servis Yönetimi ile Artırın

Doğru verileri doğru alanlarla bağlayan saha servis yönetimi hizmeti; karma gerçeklik, mobilite ve ölçeklenebilirlik özellikleri sayesinde üretkenliğin artırılmasına ve dijital çağın gereksinimlerini karşılamasına yardımcı olur. Dynamics 365’te yer alan saha servis yönetimi yazılımı sayesinde çalışanlar, takım halinde akıcı bir şekilde çalışabilir. Şirketler ise çalışanlarının saha performansını kesintisiz bir şekilde uzaktan izleyebilir ve analiz edebilir.

Sahada operasyonel verimliliği artıran karma gerçeklik teknolojisi, çalışanların takımlarıyla ve müşterilerle proaktif ve etkileşimli bilgi paylaşımı yapmasını sağlar. Karma gerçekliğin de dahil olduğu saha servis yönetimi araçları, çalışanlarınızı hareket halindeyken dahi üretken kılmak için ihtiyaç duyacağınız özellikleri bir arada sunar.

Saha Servis Yönetiminin Sağladığı Avantajlar

Saha servis yönetimi, dünya çapında pek çok farklı sektörün ihtiyaçlarını karşılayan etkileyici avantajlar sunar. Saha görevlerini çok daha pratik ve işlevsel hale getiren saha servis yönetiminin başlıca avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Zamanında servis sağlamak ve görevlerde doğru personeli seçmek için kolaylaştırılmış zamanlama
  • Uyumlu ve daha az hata olasılığı ile çalışmayı destekleyen otomatik iş emirleri
  • Nesnelerin interneti (IoT) teknolojisiyle cihaz izleme ve problemleri ortaya çıkmadan belirleme
  • İş geçmişini saklayarak hizmet yaşam döngüsünü uçtan uca görüntüleme
  • Farklı kaynakları merkezi bir noktada birleştirerek verimliliği en üst düzeye çıkarma

Saha servis yönetiminin sunduğu bu avantajlar sayesinde siz de müşterilerinizin ihtiyaçlarını tüm koşullarda eksiksiz ve efektif şekilde karşılayabilirsiniz.

Microsoft 7/24 ile Çok Daha Fazlasını Keşfedin

Gibibyte ve Microsoft partnerliği ile hizmet veren Microsoft 7/24 sayesinde siz de ihtiyacınız olan Microsoft ürün ve hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Gibibyte’ın bilişim teknolojileri sektöründeki deneyimini alanında uzman personeller ile birleştiren Microsoft 7/24 yazılım ve ürün temini, bakım ve danışmanlık gibi hizmet ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılar.

Siz de hizmet talep formunu doldurarak bize ulaşabilir, saha servis yönetimi ve diğer Microsoft ürünleri hakkında çok daha fazlasını keşfederek ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.