Microsoft Project’in sunduğu kullanışlı özellikler sayesinde siz de farklı ölçeklerdeki projelerinizi kolay ve pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

Microsoft Project ile Proje Yönetimi Daha Kolay

Microsoft Project, çalışanların projelere odaklanarak daha üretken ve verimli performans sergilemelerine yardımcı olur. Proje yönetimini hiç olmadığı kadar kolay hale getiren platform, kullanışlı araçlar sayesinde görevlerin ve sürecin tek bir panel üzerinden kontrol edilebilmesine ve yönetilmesine imkan tanır. Microsoft Project, kullanıcılara başlıca şu avantajları sunar:

  • Tek bir panel üzerinden proje oluşturma ve yönetme
  • Takım arkadaşlarıyla koordineli ekip projeleri yürütme
  • Görevler, teslim tarihleri ve anımsatıcılar oluşturma
  • Microsoft Teams ile sohbet ve toplantı
  • Mobil ve masaüstü platformlardan erişim imkanı

Küçük projelerden büyük girişimlere kadar farklı ihtiyaçlar için kullanışlı araçlar sunan Microsoft proje yönetimi uygulaması, şirketlerin proje süreçlerinde ihtiyaç duyduğu organizasyon avantajını sağlar.

Kullanıcı Dostu Arayüz Sayesinde Kolay Kullanım

Kullanımı çok daha kolay ve pratik hale getiren kullanıcı dostu arayüz, odaklanmayı ve üretkenliği destekler. Görevler, süreç ve teslim tarihi gibi bilgiler kolayca proje paneli üzerinden oluşturularak takip edilebilir. Bu sayede çalışanlar karmaşık süreçleri geride bırakılarak yalnızca projelerine odaklanabilir.

Platformda yer alan dinamik araçlar, farklı görevlerin güçlü görsellerle çok daha etkili bir şekilde aktarılmasına yardımcı olur. Power BI destekli etkileşimli panolar ve çok daha fazlası, proje yönetimi sırasında kullanıcılar tarafından kolayca kullanılabilir. Siz de Microsoft Project ile çalışanlarınızın proje süreçlerini çok daha kolay ve verimli bir şekilde yönetmesini kolaylaştırabilirsiniz.

Farklı Platformlardan Çalışın ve Projelerinizi Destekleyin

Mobil ve masaüstü platform desteğine sahip olan Microsoft Project, dijital çağda çalışanların diledikleri yerden projeleri takip etmelerini ve düzenlemelerini kolaylaştırır. Microsoft Team ve Microsoft BI platformları ile uyumlu bir şekilde çalışabilen proje yönetimi yazılımı, iletişim ve raporlama gibi görevlerin de proje yönetimine entegre edilmesine imkan tanır. Proje yönetimi sayesinde siz de şirketinizin farklı süreçleri çok daha efektif yönetmesine yardımcı olabilirsiniz.

Microsoft Project’e Microsoft 7/24 ile Ulaşın

Proje yönetimi platformuna ve diğer tüm Microsoft ürün ve yazılımlarına Gibibyte ve Microsoft partnerliği ile hizmet veren Microsoft 7/24 sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Gibibyte’ın bilişim teknolojileri sektöründeki bilgi birikimini ve deneyimini yansıtan Microsoft 7/24, alanında uzman ve sertifikalı çalışanları sayesinde bireysel ve kurumsal müşterilerinin ihtiyaçları için etkili çözümler sunar.

Siz de Microsoft ürünleri konusunda satış, bakım ve danışmanlık ihtiyaçlarınız için hizmet talep formunu doldurarak bize ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılayabilirsiniz.