Dynamics 365 ile İş Süreçlerini Verimli ve Kolay Hale Getirin

Operasyonel yeterlilik ve yönetim, günümüzde şirketlerin sahip olması gereken yeteneklerin başında gelir. Ancak geleneksel yöntemlerle bu yeteneklerin sağlanması son derece zordur. Microsoft Dynamics 365, yeni nesil akıllı iş yönetimi uygulamaları sayesinde farklı sektörlerdeki şirketlerin iş ortakları ve müşterileriyle çok daha efektif şekilde iletişim kurmalarını ve operasyonlarını daha verimli şekilde yönetebilmelerini sağlar.

Dynamics 365, şirketlerin farklı departmanları için özelleştirilmiş bir şekilde kullanılabilir özelliğe sahiptir. Platformun sahip olduğu gelişmiş özellikler, hizmetlerin her alanında birbirini destekleyen altyapıların oluşturulması ve yönetilmesi için idealdir. Dynamics 365 başlıca şu alanlarda kullanılabilir:

Dynamics-365

Saha Servis Yönetimi

Veri içgörülerini ve bağlantılı deneyimleri kullanarak reaktiften proaktif ve tahmine dayalı hizmete geçiş yapın.
Daha Fazla Bilgi

Proje Yönetimi

Proje odaklı kurumunuzu, aday müşterilerden ödemelere ve karlara kadar başarılı bir şekilde desteklemek için gereken görünürlüğü, işbirliğini ve çevikliği elde edin.
Daha Fazla Bilgi

Müşteri Hizmetleri

Self servisi sanal temsilciler ve zengin bilgi bankası portallarıyla otomatikleştirin.
Daha Fazla Bilgi

Satış Yönetimi

Kişiselleştirilmiş uygun ölçekli satış sayesinde, satış takımları ile müşteriler arasında müşterilerin tercih ettiği kanal üzerinden bağlantı kurun.
Daha Fazla Bilgi

Ticaret

Çevrimiçi ve çevrimdışı kanallarda sorunsuz ve tutarlı etkileşim imkanı sunarak müşterilere veya iş ortaklarına herhangi bir cihazda istedikleri zaman, istedikleri şekilde ve yerde alışveriş yapma seçeneği verin.
Daha Fazla Bilgi

Finans

Finansal raporlama, tümleşik analizler ve yapay zeka destekli içgörüler kullanarak çevikliği ve büyümeyi desteklemek için işletmenizin durumunu değerlendirin ve finansal kontrolleri iyileştirin.
Daha Fazla Bilgi

İnsan Kaynakları

Personeli kullanımı kolay self servis İK araçları ve Microsoft Teams aracılığıyla ihtiyaç duydukları bilgileri (tamamen kendi başlarına) elde etme konusunda güçlendirin.
Daha Fazla Bilgi

Üretim

Sistemleri ve verileri bağlayarak değişiklikleri tahmin etme, kesintileri en aza indirme ve pazara çıkış süresini kısaltma olanağına sahip olarak üretim işinizi güçlendirin ve gerçek zamanlı içgörüleri kullanarak daha iyi müşteri ilişkileri oluşturun.
Daha Fazla Bilgi

Tedarik Zinciri

Gerçek zamanlı görünürlük, çevik planlama ve iş sürekliliği kullanarak zorluklara otomatik olarak tepki veren uyarlanabilir bir tedarik zinciri oluşturun.
Daha Fazla Bilgi

Satış

Yapay zeka destekli gelir artırımı, davranış içgörüleri, satış ölçeklendirme

Pazarlama

Müşteri ilişkileri yönetimi ve etkileşim oluşturma

Servis

Servis işlemleri, artırılmış çalışan verimliliği, kişiselleştirilmiş servis deneyimi

Finans

Artırılmış verimlilik ve akıllı çalışma, otomasyon ve performans, daha hızlı uyum sağlama

Ticaret

İyileştirilmiş alışveriş deneyimleri, uyum sağlamak için çeviklik, yapay zeka desteği

Tedarik Zinciri

Üst düzey varlık performansı, dönüştürülmüş üretim operasyonları, karşılanan ticaret gereksinimleri

Şirketlerin iş süreçlerini kolaylaştırmak için kurumsal kaynak planlaması (ERP) ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) uygulamalarını bir araya getiren Microsoft Dynamics 365 ile hizmetlerinizi çok daha etkili şekilde sunabilirsiniz.

Hız ve performans ihtiyaçları için geliştirilen Dynamics 365, adından da anlaşılacağı üzere sektörel dinamiklere hızlı bir şekilde adapte olabilmek ve geleceğin teknolojilerini bugünden yakalamak isteyen şirketlerin bir numaralı tercihidir. En güncel Microsoft teknolojilerini içeren Dynamics 365, her geçen gün değişen ve gelişen dijital trendlere başarılı bir şekilde uyum sağlar.

Entegrasyon ve Uyumluluk Avantajlarından Faydalanın

Diğer platform ve altyapılarla uyumlu bir şekilde çalışabilen Dynamics 365, farklı kullanım senaryoları için uygundur. Bu sayede şirketler yazılım, uygulama ve araç çeşitliliğini artırarak ihtiyaçları için daha kapsamlı çözümlere erişebilir. Dynamics 365’in Power Platform ve Azure ile birlikte kullanılması son derece kolay ve pratiktir.

Daha modern çözümlere ihtiyaç duyan şirketler, Dynamics 365’in nesnelerin interneti (IoT) ve karma gerçeklik özelliklerinden de faydalanabilir. Platform, çok yönlü ihtiyaçlar için var olan en etkili ve güncel çözümleri içerir. Siz de en gelişmiş çözümler ve yüksek uyumluluk avantajları sayesinde operasyonlarınızda Dynamics 365’i tercih ederek hizmet kalitesini artırabilir ve müşterilerinize gelişmiş bir hizmet deneyimi sunabilirsiniz.

Ölçeklenebilirlik ve Özelleştirme Seçeneklerini Keşfedin

Yapay zeka ve bulut teknolojilerle desteklenen Dynamics 365, çok daha fazlasını hedefleyen şirketlerin ve kullanıcıların beklentilerini karşılayacak şekilde özelleştirilebilir. Azure ve diğer Microsoft platformları ile entegre şekilde çalışır ve değişen ihtiyaçlara uygun şekilde ölçeklenebilir.

CRM ve ERP operasyonlarının yürütülmesi için ihtiyaç duyulan açık ve kapalı kaynak lisanslı uygulamalar, Dynamics 365 sayesinde bir arada kullanılabilir. Kullanıcı dostu arayüz sayesinde departmanlar, operasyonları için ihtiyaç duyacakları yazılımlara kolayca erişebilir ve kullanabilir. Siz de şirketiniz için Dynamics 365’i tercih ederek ihtiyaçlarınız için gelişmiş çözümlere ulaşabilirsiniz.

Dynamics 365 ve Diğer Microsoft Hizmetleri için Microsoft 7/24

Microsoft ve Gibibyte partnerliği ile hayata geçirilen Microsoft 7/24, temel kullanıcıların ve kurumsal şirketlerin bilişim teknolojileri alanındaki yazılım, bakım ve danışmanlık ihtiyaçlarını karşılar. Gibibyte’ın sektörde yıllar içinde edindiği tecrübe ve alanında uzman personeller, tüm ihtiyaçlar için efektif ve modern çözümler üretilmesine katkı sağlar.

Siz de hizmet talep formunu doldurarak ihtiyacınız olan Microsoft ürün ve yazılımlarına kolayca erişebilir, şirketinizi modern araç ve teknolojilerle destekleyerek hizmetlerinizi çok daha efektif bir hale getirebilirsiniz.