Azure Blob Storage sayesinde şirketinizin depolama ihtiyaçlarını modern ve efektif bir şekilde karşılayabilir, yüksek miktardaki veriyi hesaplı bir şekilde depolayabilirsiniz.

Verilerinizi İhtiyaçlarınıza Uygun Şekilde Özgürce Kullanın

Data Lake olarak da adlandırılan veri göllerinin oluşturulması ve yönetilebilmesi için kullanışlı özellikler sunan Azure Blob Storage, katmanlı depolama avantajı sayesinde verileri optimize edilmiş şekilde saklarken şirketlerin verilerine diledikleri yerden kesintisiz bir şekilde ulaşmasına imkan tanır.

Bu sayede farklı departmanlardaki şirket çalışanları, görevleri için ihtiyaç duyacakları verilere kısa sürede ulaşabilir, verileri ve yazılan uygulamaları bulut platformuna aktararak erişime açabilir. Azure Blob Storage, dijital çağda verilerin çok daha efektif bir şekilde depolanmasına ve kullanılmasına imkan tanır.

Azure Blob Storage ile Verilerinizi Kolayca Depolayın ve Erişin

Verilerin efektif kullanımı, dijital çağda şirketlerin en çok ihtiyaç duyduğu kriterlerden biridir. Ancak yüksek miktardaki verinin güvenli bir şekilde depolanması ve kullanımı, şirketler için maliyetli olabilir. Azure Blob Storage, bulut teknolojisi sayesinde bu sorunların önüne geçilmesine yardımcı olur. Hizmetin sağladığı başlıca avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

  • 16-9 düzeyinde dayanıklılık özelliklerine sahip, gerektiğinde ölçeklenebilir esnek altyapı
  • Kimlik doğrulaması, rol tabanlı erişim denetimi (RBAC) ve bekleyen verilerin şifrelenmesi ile aktif güvenlik ve tehdit koruması
  • Veri gölleri için iyileştirilmiş çözümler
  • İlke tabanlı erişim denetimi, uçtan uca yaşam döngüsü yönetimi ve sabit (WORM) depolama ile kapsamlı veri yönetimi

Bulut ortamında veri, uygulama ve hizmet depolanmasını sağlayan Azure Blob Storage, şirketlerin depolama ihtiyaçları için kapsamlı ve efektif çözümler sunarak iş ve hizmet akışının iyileştirilmesini destekler.

Ölçeklenebilir, Uygun Fiyatlı ve Güvenli Çözümler

Ölçeklenebilir sistem altyapısı, şirketlerin ihtiyaçları için esnek çözümlere ulaşmasını sağlar. Petabaytlarca veri Azure Blob Storage platformunda uygun fiyatlarla depolanabilir. İhtiyaçlar doğrultusunda şirketler, depolama alanlarını kolay bir şekilde artırabilir.

Performans ve ölçeklenebilirlik avantajlarının yanı sıra güvenlik ihtiyaçlarını da ön planda tutan Azure Blob Storage, tüm verilerin yüksek fiziksel ve dijital güvenlik önlemlerine sahip alanlarda depolanmasını sağlar. Bu sayede şirketler, kullanışlı veri yönetiminin yanı sıra üstün güvenlik avantajlarına da bir arada sahip olur.

Azure Blob Storage Hizmetine Microsoft 7/24 ile Kolayca Ulaşın

Azure Blob Storage ve diğer Microsoft ürünlerine Microsoft 7/24 sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sertifikalı uzman personelleri ile gücünü Gibibyte ve Microsoft partnerliğinden alan Microsoft 7/24, bilişim teknolojisi alanındaki ürün, bakım ve danışmanlık ihtiyaçlarınız için en iyi hizmet deneyimini sunar. Çok daha fazlasını keşfetmek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet talep formunu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.